Proč se mnou spolupracovat

Vytvořím vám web, který bude přehledný, uživatelsky příjemný a zákazník na něm bude prostě rád!

KOLIK BUDE TVORBA WEBU STÁT?

Stanovit cenu bez předchozího zjištění Vašich cílů není jednoduché. Rád se s Vámi osobně setkám a domluvíme se na ceně za Váš nový web. Neváhejte mě oslovit také v případě, že potřebujete zhotovit i menší webový projekt.

JAK DLOUHO TRVÁ TVORBA WEBU?

U jednodušších webových projektů trvá tvorba přibližně 2 měsíce. U složitějších a rozsáhlejších projektů je doba zpracování delší.

CO OD VÁS BUDU POTŘEBOVAT?

Před naší první schůzkou byste měli mít jasno v tom, co od webu očekáváte a pro jakou cílovou skupinu budeme web tvořit. Zbytek už doladíme společně.

CO VŠECHNO BUDE VÁŠ NOVÝ WEB UMĚT?

Vytvořím plně responzivní web, tzn. že se bude zobrazovat na mobilech i tabletech. Bude propojen se sociálními sítěmi a díky SEO nastavení se zobrazí v nejrozšířenějších webových vyhledávačích.

BUDU SI MOCI WEB SPRAVOVAT SÁM?

Záleží pouze na Vás, protože díky redakčnímu systému WordPress si můžete veškerý obsah upravovat sami. Je k tomu ovšem potřeba mít alespoň základní znalosti psaní tvorby webu. Pokud však nemáte čas se webu plně věnovat, nabízím různé možnosti správy od pravidelných aktualizací redakčního systému, přes správu obsahu až po SEO a pravidlenou analytiku webu.

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT? VOLEJTE!

Jak postupuji

Domluvíme si OSOBNÍ SETKÁNÍ

Poznáme se. Zjistím, jaké jsou Vaše očekávání a pokusíme se společně zacílit na potřeby a přání Vaše a také Vašich zákazníků.
Vytvořím WEBOVOU STRÁNKU

Navrhnu koncept webu, který Vám nejprve zašlu k odsouhlasení. Dále budeme web testovat, ladit a doplňovat.
Postarám se o SPRÁVU WEBU

Spuštěním webu to nekončí. Má práce pokračuje v rozvoji a udržování správného technického chodu a obsahu webu.

ReferencePOSTARÁM SE O VአWEB, TAK JAKO U OSTATNÍCH ZÁKAZNÍKŮ!