Jmenuji se Tomáš Valach a pocházím z Kroměříže. Vyučuji obor informační technologie na obchodní akademii v Kroměříži, ve svém volném čase se zabývám tvorbou webových stránek a webdesignem. Své zkušenosti a znalosti, jsem získal na střední škole informatiky v Rožnově pod Radhoštěm a dále je prohloubil na vysoké škole v Olomouci v oboru informační výchova.

Webdesignem se zabývám již 5 let a za tu dobu se stal mým koníčkem. Při tvorbě stránek se snažím klást důraz na jednoduchost, spolehlivost a spokojenost zákazníka, která je dle mého názoru při tvorbě www nejdůležitější.

5+ Let v oblasti webdesignu

50+ Spokojených klientů

50+ Vytvořených projektů

Tohle jsem já

Proč se mnou spolupracovat?

Osobní a profesionální přístup

Při tvorbě webových stránek je velmi důležitý osobní kontakt.

Pokud chci vytvořit profesionální webové stránky. Potřebuji se s Vámi setkat a probrat Váš podnikatelský nebo osobní záměr. Potřebuji zjistit, jakou máte vizi a představu o chodu a Vašich webových stránek.

Moje reference

Za dobu, kterou se pohybuji v oblasti webdesignu (5 let), jsem získal velké množství referencí. Nutno podotknout, že v 99,9 % jsou to reference pozitivní.

Kvalita a zkušenosti

Při tvorbě svých webových projektů vycházím z dlouholeté zkušenosti, ať už ze studií, nebo z návštěv různých konferencí a vzdělávacích kurzů.

Snažím se, aby všechny mé projekty byly na vysoké úrovni i po delším časovém úseku. Mým cílem je vytvořit vždy projekt, který bude nadčasový a aktuální i za několik let.